A.s. zaterdag 9 juni HandenUitDeMouwen-dag! ?

Ik heb gemerkt dat meerdere kinderen van het Hoofd de handen uit de mouwen willen steken om onze wijk een beetje mooier te maken en op te ruimen. Want we zien dat het onkruid flink groeit en het zwerfvuil blijft liggen. Daarnaast is het mooi als de kinderen liefde voor het groen ontwikkelen. Dat heeft me aan het denken gezet om iets te ondernemen met de jonge kinderen in onze wijk.

Het idee is ontstaan om met de kinderen van het Hoofd, tot een jaar of 10, een aantal plekken onder handen te nemen. Bijv. de trap, de speeltuin en de omgeving van de ronde bank aan de waterweg. Dat gaan we zaterdag 9 juni a.s. doen! Het programma ziet er als volgt uit:

09.30 uur
Verzamelen bij de Groenst-keet bij de trap.
Daar wordt verteld wat we gaan doen,
delen we groepjes in en wordt gereedschap meegegeven.
Dan gaan we aan de slag!

10.30 uur
Pauze bij de keet met limonade en wat lekkers

11.00 uur
We maken de werkzaamheden af

12.00 uur
We zijn weer terug bij de keet en planten met z’n allen perkplanten
in een geplaatste plantenbak op het plein onder aan de trap.

12.30 uur
We sluiten af met elkaar en kijken terug op de eerste HandenUitDeMouwen dag,
waarbij de jeugd onze fijne woonwijk een beetje mooier heeft gemaakt.
En als het een succes is kunnen we het vaker doen!

Ik kijk uit naar jullie komst op zaterdag 9 juni!

Afbeelding2
Afbeelding1